Ziņas

Uzņēmējdarbība

Cēsīs notiks apkārtnes uzņēmēju rudens tikšanās

Šodien plkst.10 Cēsu pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina tūrisma uzņēmējus pulcēties uz rudens tikšanos Ruckas muižā.

Kā aģentūru LETA informēja Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centra galvenā tūrisma speciāliste Laila Skujiņa, Cēsu pilsētas un apkārtnes tūrisma uzņēmēju sanākšanas galvenās tēmas būs pasākumi, gastronomija un serviss tūrisma kontekstā. Tikšanos ievadīs Ruckas muižas saimniece Ieva Goba, pastāstot par mākslas rezidenču centra attīstību, savukārt Cēsu Kultūras centrs uzņēmējus iepazīstinās ar “Cēsīm 810” svinību iecerēm, uzklausīs ierosinājumus.

Rīgas-Gaujas reģions ar konceptu “Ar dabu šķīvī” 2017.gadā būs viens no Eiropas gastronomijas galamērķiem. Kādas iespējas un izaicinājumus tas varētu radīt, prezentēs Rīgas Tūrisma attīstības biroja pārstāve Anna Blaua, savukārt restorāna “Izsalkušais Jānis” saimnieks Guntars Kāpostiņš dalīsies pieredzē “dabas garšas” īstenošanā.

Uzņēmēja Jolanta Sausiņa savā prezentācijā akcentēs servisa un kvalitātes līmeņa lomu tūrisma pakalpojumu sniegšanā. Tikšanās noslēgumā Cēsu Tūrisma attīstības un Informācijas centra vadītāja Andra Magone informēs par nākamā gada mārketinga aktivitātēm un sadarbības iespējām.