Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs norisināsies drošības dienestu taktiskās mācības

Šodien Cēsīs norisināsies Valsts policijas rīkotās taktiskās mācības, kuru mērķis ir veicināt drošības institūciju sadarbību dažādu krīzes situāciju novēršanā un atrisināšanā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins informē, ka mācībās piedalīsies Valsts policijas, Valsts Robežsardzes, Drošības policijas un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji, kuri mācību ietvaros pilsētas teritorijā veiks kopīgus uzdevumus, kas saistīti ar krīzes situāciju risināšanu. Mācību mērķis ir stiprināt starpinstitūciju sadarbību un kopīgus taktiskos risinājumus, nodrošinot efektīvu rīcību drošības veicināšanā krīzes situācijā.

Pēc D.Anučina teiktā, mācību laikā Cēsīs un Cēsu apkaimē iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi. Valsts policija aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja tiek pamanīta drošības dienestu pārstāvju pārvietošanās pa pilsētu, kā arī ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām un īslaicīgi radītiem trokšņiem, kas saistīti ar mācību uzdevumu veikšanu.