Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs no slēdzamās kāpņu telpas nozagts tumši sarkans bmx velosipēds

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 17 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas un viens velosipēda vadītājs. Noformēti 74 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 29 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

29.oktobrī, pulksten 13:00, Madonas novadā, autoceļa Mūrnieki-Gaigalieši ceļa posmā kravas mašīna “Scania” vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa segumam un laikapstākļiem, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav, bojāts tikai transportlīdzeklis.

Valsts policija vērš uzmanību, ka, laikapstākļiem kļūstot vēsākiem, ceļu segums var apledot, tāpēc transportlīdzekļu vadītājiem jābūt modriem un jāievēro drošības pasākumi – jāievēro atļautais braukšanas ātrums, atbilstoša distance, kā arī jāparūpējas par transportlīdzekļa vasaras riepu nomaiņu uz ziemas riepām.

29.oktobrī Cesvainē, autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene 58.kilometrā, automašīnas “VW Passat” vadītājs piedalījās ceļu satiksmē bez jebkāda veida transportlīdzekļa tiesībām. Veicot pārbaudi, vīrietim tika konstatēts 1,59 promiļu alkohola reibums. Savukārt Madonā kāds velosipēdists pārkāpis noteikumus, pārvietojoties ar savu transportlīdzekli 1,76 promiļu reibumā. Abiem vadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Saņemts ziņojums, ka 26.oktobrī Cēsīs no slēdzamās kāpņu telpas nozagts tumši sarkans bmx velosipēds. Zagtās mantas vērtība mērāma 50 EUR apmērā. Uzsākts kriminālprocess.