Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs nav vienprātības par novada jauno identitātes projektu

Aizvadīta Cēsu novada vizuālo vadlīniju vīzijas prezentācija, pēc kuras secināts, ka nav sabiedrībā vienprātības par izstrādāto projektu – bija iedzīvotāji, kuriem nepatika koncepts, bija tādi, kuri vēlējās palikt tikai pie vecā logotipa, bija tādi, kuri vēlējās pamainīt detaļas esošajā konceptā, un bija arī cilvēki, kuriem patika redzētais.

Kā aģentūru LETA informēja Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pots, kopskaitā bija ieradušies aptuveni 80-90 cilvēki, kas tiek vērtēts kā diezgan liels iedzīvotāju skaits.

Pēc apspriešanas Pots no iedzīvotājiem saņēmis divus e-pastus, kuros viens ieteikums ir pamainīt detaļas konceptā, otrs – turpināt ieviest izstrādāto variantu.

Patlaban galvenais mēģināt apkopot viedokļus, jo to bija daudz, taču ir skaidrs, ka nekāda tūlītēja zīmola ieviešana nav iespējama. Pašvaldība mēģinās radīt lielāku cilvēku iesaisti, lai izprastu, kādus nākamos soļus spert. Par kādu laika rāmi, kad projekts tiks realizēts, šobrīd spriest ir pāragri.

LETA