Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs motorollera vadītājs iebrauc priekšā esošajā auto

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 12 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 29 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, kurā ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens motorollera vadītājs. Noformēti 74 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 44 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

8. oktobrī, pulksten 18:55, Cēsīs, Piebalgas ielā, motorollera “Honda” vadītājs neievēroja drošu braukšanas intervālu un iebrauca priekšā esošajā “Mazda”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta motorollera vadītājs, kuram tika konstatēts 0,68 promiļu alkohola reibums. Notikuma vietā vīrietim tika sniegta medicīniskā palīdzība, taču cietušais atteicās no stacionēšanas ārstniecības iestādē. Motorollera vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu alkohola reibumā. Turpinās apstākļu skaidrošana sakarā ar notikušo ceļu satiksmes negadījumu.