Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs kāds vīrietis, vadot automašīnu “Land Rover”, uzbrauc gājējai

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 77 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas vadītājs un divi velosipēdisti. Noformēti 55 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 20 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī reģistrēta zādzība Naukšēnu novadā. Konstatēts, ka, izsitot loga rūti, iekļūts telpā, kur no seifa nozagta nauda vairāk kā 500 eiro.  Jāpiebilst, ka ēkai uz doto brīdi tiek veikti renovācijas darbi, tādēļ apkārt ir uzliktas stalažas. Jāņem vērā, ka zagļi mēdz iekļūt īpašumos ne tikai pa atvērtiem pirmo stāvu logiem, bet, izmantojot stalažas, tādā veidā iekļūstot augstākos stāvos.

Ja tomēr dažādu iemeslu dēļ ir notikusi zādzība vai nesankcionēta iekļūšana dzīvoklī vai īpašumā, par to nekavējoties ir jāziņo policijai zvanot uz tālruņa numuru 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

30.septembrī pulksten 17:03 Naukšēnu novadā, Ķoņu pagastā autoceļš Rūjiena – Mazsalaca 3. kilometrā, kāds vīrietis vadīja automašīnu “Seat”, būdams alkohola reibumā. Vīrieša izelpā konstatēja 2,58 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

30. septembrī Cēsīs, Festivāla ielas un lenču ielas krustojumā, kāds vīrietis, vadot automašīnu “Land Rover”, uzbrauca gājējai, kura šķērsoja ielu pa gājēju pāreju. Cietusī nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.