Ziņas

Uzņēmējdarbība

Cēsīs ielikts pamatakmens “Žurnāla Santa” meitasuzņēmuma viesnīcas projektam

Šodien Cēsīs tika ielikts pamatakmens un kapsula “Žurnāla Santa” meitasuzņēmuma “Santas rezidence” viesnīcas būves projektam, aģentūru LETA informēja Cēsu novada domes Komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pots.

“Šīs ir nozīmīgas investīcijas visam novadam ne vien to apjoma dēļ, bet arī tāpēc, ka iegūstam par vienu lielu, sakoptu teritoriju vairāk. Tās ir gan jaunas darbvietas Cēsīm, gan jaunas iespējas piesaistīt pilsētai apmeklētājus. Cēsis sev ir izvirzījušas mērķi nākotnē iet uz to, lai atgūtu kūrorta pilsētas slavu, un šis ir liels solis ceļā uz to. Tas parāda investoru ticību mūsu pilsētai, un, cerams, nākotnē līdzīgi spēsim attīstīt arī bijušo “Cīrulīšu” teritoriju,” atklāja Pots.

Jau ziņots, ka “Žurnāla Santa” meitasuzņēmuma “Santas rezidence” viesnīcas būves projekts Cēsīs ir būvatļaujas saskaņošanas stadijā, aģentūrai LETA sacīja “Santas rezidences” valdes loceklis Māris Ančs.

“Viesnīcas būvē paredzētie ieguldījumi ir aptuveni trīs miljonu eiro apmērā. Plānotais būves nodošanas termiņš ekspluatācijā ir nākamā gada vasara,” sacīja Ančs.

Kā ziņots 2014.gada pavasarī, Cēsīs kādreizējās slimnīcas ēku kompleksā Gaujas ielā 88 plānots veidot viesnīcu kompleksu ar parku.

Iepriekš taujāts, kāpēc tūrisma attīstībai izvēlēts tieši šis īpašums, Ančs atklāja, ka pētījis piedāvājumus un pēc apskates šī vieta iepatikusies. “Cēsis ir pievilcīga pilsēta ar senām kultūras tradīcijām, uzbūvēta lielā koncertzāle, tur dzīvo atsaucīgi cilvēki,” jau iepriekš norādījis Ančs.

Kā ziņots, Cēsu novada pašvaldība par 211 085 eiro izsolījusi kādreizējās slimnīcas kompleksa ēkas Gaujas ielā 88, Cēsīs. Minēto summu, nosolot vienu soli, 1500 eiro, par minēto īpašumu piekritusi maksāt SIA “Santas rezidence”, kas bija vienīgā pretendente šajā izsolē.

Uzņēmuma “Santas rezidence” 100% īpašniece ir SIA “Žurnāls Santa”. Tas reģistrēts 2014.gada 17.martā. Vienīgais valdes loceklis ir Ančs, kas ir arī SIA “Žurnāls Santa” valdes loceklis, liecina “Firmas.lv” informācija.