Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs brīvi piekļūstot dzīvoklim, nozagts rokas pulkstenis

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 59 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 13 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un septiņi nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, kur ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas un viens motocikla vadītājs. Noformēti 55 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 17 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

12.decembrī pulksten 7:40 Alūksnes novadā, autoceļa Alūksne – Zaiceva 21.kilometrā, automašīnas “VW Passat” vadītājs nebija pietiekami uzmanīgs un, neievērojot drošu braukšanas intervālu, ar automašīnas spoguli aizķēra velosipēdisti, kura pārvietojās pa ceļa labo malu tajā pašā virzienā. Pēc notikušā transportlīdzekļa vadītājs cietušo sievieti pats aizvedis līdz slimnīcai. Policija skaidro notikušo.

12.decembrī pulksten 19:15 Priekuļu novadā, Mārsnēnu pagastā, automašīnas “Honda” vadītājs nobrauca no vietējas nozīmes ceļa un iebrauca pļavā. Konstatēts, ka vīrietis pārvietojies ar transportlīdzekli būdams alkohola reibumā, kā arī bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā – 2,16 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

11.decembrī konstatēts, ka Cēsīs 02.12.2018., brīvi piekļūstot dzīvoklim, tika nozagts rokas pulkstenis. Apstākļi un materiālie zaudējumi tiek skaidroti. Uzsākts kriminālprocess.