Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs autovadītājs apžilbst no saules un saduras ar mopēdu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 55 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti seši nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 13 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 12 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi , kuros cietuši divi satiksmes dalībnieki; viena persona gājusi bojā. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies velosipēda un automašīnas vadītājs. Noformēti 42 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 20 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

25.septembrī, pulksten 14:45, Cēsīs, Gaujas ielā automašīnas “Mercedes Benz” vadītājs, veicot kreisā pagrieziena manevru, apžilba no saules un laicīgi neredzēja pretim braucošo transportlīdzekli, kā rezultātā notika sadursme ar mopēdu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta nepilngadīgais mopēda vadītājs, kurš tika nogādāts uz medicīnas iestādi. Apstākļi tiek skaidroti.

25.septemrī, pulksten 15:07, Alūksnes novadā, Pededzes pagastā autoceļa Viļaka-Zaiceva-Krievijas robeža 38.kilometrā, notika sadursme starp automašīnu “VW Crafter” un pretim braucošo smago automašīnu “Volvo”, kura tobrīd pārveda baļķu kravu.  Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “VW Crafter” vadītājs, kurš slimnīcā no gūtajām traumām miris. Izmeklēšanas gaitā tiks skaidroti notikušā apstākļi. Uzsākts kriminālprocess.

25.septembrī, pulksten 15:00, saņemta informācija par zādzību Kocēnu novadā, kur, atlaužot saimniecības ēkas durvis, iekļūts īpašumā no kura nozagti divi “Husqvarna” motorzāģi un “Husqvarna” krūmgriezis. Apstākļi un materiālie zaudējumi tiek precizēti. Uzsākts kriminālprocess.

25.septembrī, pulksten 23:28, Smiltenē, tika apturēts automašīnas “Audi” vadītājs, kurš sēdās pie stūres bez jebkādām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un būdams alkohola reibumā. Vīrietim konstatēts 1,2 promiļu reibums. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.