Ziņas

Kriminālziņas

Cēsis automašīnas vadītāja iebrauc kokā

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 8.marta līdz 11.martam, saņemta informācija par 202 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 25 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos gadījumos ir cietušie. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies astoņi automašīnu vadītāji. Noformēti 229 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 116 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

10.martā, pulksten 07:30 Cēsu novadā, Cēsis, Palasta ielā 25, automašīnas “Opel” vadītāja iebrauca kokā. Situācija radusies, kad automašīnas vadītāja nespēja tikt galā ar mašīnas vadību. Par laimi negadījumā cietušo nav.

9.martā pulksten 07:20, Valkas novadā, Semināra ielā, pie spēļu zāles, divi vīrieši izturējušies agresīvi un izraisījuši konfliktu ar apsargu.  Ierodoties Valsts policijas darbiniekiem, viens no vīriešiem izrādīja fizisku pretošanos, nepakļāvās prasībai doties uz dienesta automašīnu. Lai pārtrauktu prettiesiskās darbības, Valsts policijas darbinieki pielietoja speclīdzekli – roku dzelžus. Policija skaidro notikušā apstākļus.

9.martā pulksten 11:21, Madonā, Rūpniecības ielā, kāds 1993.gadā dzimis vīrietis, deva policijas darbiniekam “kukuli” 20 EUR apmērā, lai netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par pieļautajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē. Policijā uzsākts kriminālprocess.

9.martā pulksten 13:40 Limbažu novadā, Pāles pagastā, Ārciemā, kāds vīrietis, braucot ar kvadraciklu, bez valsts numura zīmēm, apgāzās. Negadījuma rezultātā vīrietis guvis miesas bojājumus un nogādāts ārstniecības iestādē.

8.martā pulksten 07:10 Ērgļu novadā, Ērgļu pagastā, autoceļa Rīga – Ērgļi 94. kilometrā, “Audi A4” vadītāja  nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja.