Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs automašīnas un velosipēda sadursme

27.septembrī pulksten 11:31 Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža, vīrietis, vadot automašīnu “MAN”, sakabē ar piekabi, nebija pietiekoši uzmanīgs, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

27.septembrī pulksten 17:40 Cēsu novadā, Cēsīs, Pētera un Līgatnes ielu krustojumā notika automašīnas “Mitsubishi” sadursme ar velosipēdistu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēda vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

27.septembrī pulksten 17:08 Limbažu novadā, Skultes pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži), vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, iebrauca pretējā braukšanas joslā un nobrauca no ceļa braucamās daļas, pēc kā apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process. Jāpiebilst, ka vīrietis pie stūres sēdies alkoholisko dzērienu ietekmē, proti, 1,61 promile.

27.septembrī pulksten 18:40 Limbažu novadā, Liepupes pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža, vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.