Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs auto atduras pret koku un apgāžas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 84 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti 12 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu, kā arī 14 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija trijiem par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies seši vadītāji. Noformēti 51 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 12 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar, 12.septembrī, pulksten 15:46 Madonas novadā, Ļaudonas pagastā, 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „Volkswagen”, pirms iebraukšanas stāvvietā, izraisīja sadursmi ar 1955.gadā dzimušā vīrieša vadīto velosipēdu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdists, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Tāpat vakar pulksten 7:50 Alūksnes novadā, Alsviķu pagastā, autoceļa Alūksne – Ape 6. kilometrā, 1966.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „BMW”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas pasažieris, 1978.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Savukārt 13.septembrī pulksten 2:09 Cēsīs, Līgatnes ielā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu „BMW”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Automašīna ietriecās kokā un apgāzās. Tās vadītājs pēc ceļu satiksmes negadījuma pameta notikuma vietu, neziņot par to likuma noteiktajā kārtībā. Nav saņemta informācija par cietušajiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus.