Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs atklāj “Circle K” degvielas uzpildes staciju

Šodien Cēsīs, Piebalgas ielā 91, plkst. 12 tiks atklāta “Circle K” degvielas uzpildes stacija (DUS), kas pilnībā ieguvusi jaunā zīmola izskatu. Līdz pat rudenim atklāšanas pasākumi notiks arī citās līdzšinējā “Statoil” zīmola DUS visā Latvijā, informēja “Circle K Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante Inga Cīrule.

Viņa norāda, ka visas dienas garumā apmeklētājiem būs pieejami stacijas darbinieku sarūpētie pārsteigumi: “Drošas braukšanas skolas” aktivitātes, CSDD ceļojošā izstāde, auto modeļu sacensības, “ZINOO centra” izklaides, svētku dzērienu degustācija un laimes rats. Atklāšanas pasākumā piedalīsies un ar priekšnesumiem priecēs Mārtiņš Jātnieks, Oskars Deigelis, bērnu popgrupa “Lietus lāses”, deju studija “Viva”, mazie bundzinieki un dāmu deju kolektīvs. Tāpat visas dienas garumā DUS īpaši izdevīgi piedāvājumi – 7,5 centu atlaide degvielai, kā arī pus cena kafijai, piecu smalkmaizīšu izlasei un hotdogiem, kā arī automazgāšanai.

“Ar šo dienu arī mēs Cēsīs esam oficiāli pievienojušies lielajai Circle K ģimenei, kuru veido 15 000 veikalu visā pasaulē. Zīmola maiņa ir ilgi gaidīts notikums, jo būt daļai no globāla uzņēmuma nozīmē jaunu pieredzi un iespējas pārņemt aktuālākās pasaules tendences. Priecājamies, ka šīs pozitīvās pārmaiņas varam svinēt kopā ar klientiem un pilsētas iedzīvotājiem, kam arī turpmāk mūsu un citās DUS Latvijā turpināsim piedāvāt plašu iecienītāko produktu sortimentu,” stāsta DUS vadītāja Lana Rusmane.