Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs aptur kādu vīrieti, kuram nav nekāda veida transportlīdzekļa vadīšanas atļaujas

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 43 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas vadītājs. Noformēti 49 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem astoņi bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

29.janvārī pulksten 9:15 Gulbenes novada Beļavas pagastā, autoceļa Alūksne-Kalniena-Gulbene 30.kilometrā, notika sadursme starp automašīnu “Volvo” un pasažieru autobusu. Situācija radās “Volvo” vadītājai neievērojot drošu, ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Notikumā nav cietušo. Noformēts saskaņotais paziņojums.

29.janvārī pulksten 20:15 Cēsīs likumsargi apturēja kādu automašīnas “Ford Sierra” vadītāju. Vīrietis braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī pats transportlīdzeklis nebija aprīkots ar valsts numura zīmēm un VIN numuriem. Valsts policija atgādina, ka ceļu satiksmes dalībniekiem ir aizliegts piedalīties satiksmē, ja transportlīdzekļi nav aprīkoti atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

30.janvārī pulksten 00:25 Gulbenes novada Litenes pagastā, autoceļa Gulbene – Balvi – Viļaka – Krievijas robeža 22.kilometrā, tika apturēta kāda sieviete, kura sēdusies pie “Opel Vectra” stūres būdama alkohola reibumā. Vadītājai tika konstatēts 1,95 promiļu reibums. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.