Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs aizdedzies veikala “Maxima” jumts

Cēsīs, Gaujas ielā, šodien īsi pirms pulksten 12 aizdegās “Maxima” veikala jumts. Sociālajā vietnē Twitter “Maxima” skaidroja:

“Šodien, veicot gaisa kondicioniera uzstādīšanas darbus “Maxima X” veikalā Cēsīs, Gaujas ielā, aizdegās jumta siltumizolācijas materiāls. Pēc aizdegšanās tika veikta klientu un darbinieku evakuācija un izsaukts VUGD, kas liesmas lokalizēja. Pašlaik notikuma vietā darbu turpina VUGD, veicot papildu drošības pārbaudes un noskaidrojot notikušā apstākļus. Starpgadījumā neviens nav cietis.”

Kā “Druva” novēroja, notikuma vietā strādāja divas ugunsdzēsēju automašīnas, dežūrēja ātrās palīdzības brigāde, bet satiksmi bloķēja vairākas policijas ekipāžas.

Kā ziņu aģentūrai LETA norādījis SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris, apsardzes darbinieki, jau konstatējot deguma smaku, nekavējoties izsaukuši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un evakuējuši veikala klientus un darbiniekus.

Neilgi pēc ierašanās VUGD darbinieki liesmas lokalizējuši.

Kā aģentūru LETA informēja VUGD dienesta Vidzemes reģiona brigādes Cēsu daļas komandieris Kaspars Dravants, degšana notikusi virs telpām jumta daļā, tāpēc signalizācija nav nostrādājusi. Taču veikala apsargi liesmas pamanījuši un evakuējuši visus apmeklētājus. Līdz brīdim, kad ugunsdzēsēji ieradušies, veikalā vairs nebija neviena pircēja.

Jumta daļā degusi sešus kvadrātmetrus liela platība.

Pēc Vidzemes reģiona brigādes glābēju komandiera Kaspara Dravanta teiktā, veikals ceturtdien paliks slēgts.

Kā norāda “Maxima Latvija” pārstāvji, “Maxima” jau ir pieprasījusi paskaidrojumus par notikušo no uzņēmuma, kas veica gaida kondicioniera uzstādīšanu.

Sagatavojusi Anda Dzenža