Ziņas

Sabiedrība

Ceļu naktī aizšķērso no kravas izkrituši baļķi

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji devās uz astoņiem izsaukumiem

Aizvadītajā diennaktī, no  7.februāra plkst. 6.30 līdz 8.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma astoņus izsaukumus. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka seši no tiem bijuši uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi.

Vakar plkst. 12.53 tika saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Madonā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī bija radies bojājums apkures sistēmā un notikusi aizdegšanās. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, konstatēts, ka apkures ierīces nepareizas ekspluatācijas rezultātā bija radušies tvaiki – ugunsdzēsēji glābēji no apkures krāsns izgrāba ogles, lai novērstu katla pārkaršanu.

Šonakt laikā no plkst. 23.46 līdz 1.54 ugunsdzēsēji glābēji saņēma piecus izsaukumus uz dažādiem autoceļa Rīga – Veclaicene posmiem, kur uz ceļa braucamās daļas bija izkrituši 10 lieli baļķi. Lai no tiem atbrīvotu ceļa braucamo daļu, darbos iesaistījās Smiltenes, Apes un Cēsu ugunsdzēsēji glābēji.