Ziņas

Sabiedrība

Ceļš Stalbe – Cēsis svarīgs daudziem

Noslēgusies parakstu vākšana, lai pasteidzinātu ceļa no Stalbes līdz Cēsīm atjaunošanu. Ikviens to varēja izdarīt 13 vietās Raiskuma, Stalbes, Straupes pagastā un Cēsīs, kā arī līdzdalības platformā “manabalss.lv”.

“To, cik daudziem šis ceļš ir svarīgs un ikdienā nepieciešams, parāda savāktie paraksti. Iespēju parakstīties pagastu veikalos, degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās, pašvaldībā Cēsīs un Stalbē izmantoja 2820 cilvēki. Savukārt “mana­balss.lv” tika savākti 1093 paraksti,” pastāsta viens no parakstu vākšanas iniciatoriem Mārtiņš Jēgers. Viņš arī uzsver, ka abas iespējas parakstīties var uzskatīt kā divas dažādas parakstu vākšanas, jo ne viens vien parakstījās abās.

Savāktie paraksti ierakstītā vēstulē tiks nosūtīti satiksmes ministram. Savukārt “manabalss.lv” vispirms pārbaudīs parakstus, jo drīkstēja parakstīties no 18 gadu vecuma, tad tiks sagatavots kopīgs iesniegums satiksmes ministram.

“Ministrs ir vēlēta, politiska amatpersona, kas atbild par ceļiem. Šis ir Saeimas vēlēšanu gads, gaidīsim ministra atbildi. Nododot parakstus ierēdņiem, tie var noklīst,” atklāj M.Jēgers un uzsver, ka iedzīvotāji ir pau­duši, cik viņiem ceļš Stalbe – Cēsis ir nozīmīgs.