Ziņas

Sabiedrība

Ceļiniekiem sākusies ziemas sezona

VAS “Vidzemes ceļi” filiāles “Cēsu 3.CP” darbinieki no pirmā sniega ceļus atbrīvojuši divreiz – 18. novembra vakarā un 19. novembra rītā.

“Ar sāli kaisījām visus, mūsu pārziņā esošos asfaltētos ceļus. Tīrīšana bija ļoti niecīga. Asfaltētie ceļi pašlaik ir melni. Grants ceļus sedza viegla sniega kārta, bet tagad jau ir piebraukts un grants spiežas cauri. Pašlaik domāju, ka braukšana ir droša. Nelabvēlīga būtu atkala, tad grants ceļi būtu vienā ledū. Rievot nevarētu, nāktos kaisīt, bet darbam būtu niecīgs rezultāts,” stāstīja “Cēsu 3. CP” direktors Vitolds Bērziņš. Nokrišņu laikā 18.novembra vakarā uz Rīgas – Veclaicenes šosejas notikusi smaga autoavārija, kur no ceļa nobraukusi vieglā automašīna, viena pasažiere gājusi bojā, pārējie cietušie smagā stāvoklī ievietoti slimnīcā.

“Negadījuma iemeslus ceļu policija noskaidro. Bieži nobraukumi no ceļa ir saistīti ar nepareiza braukšanas ātruma izvēli konkrētos meteoroloģiskos apstākļos. Kā bijis šoreiz, pagaidām neņemos sniegt galējo atbildi,” sacīja Cēsu rajona ceļu policijas p.i. Andris Pāže un piebilda, ka mainīgos laika apstākļos autovadītājiem jābūt uzmanīgiem.