Ziņas

Sabiedrība

Ceļi patiesi kļūst labāki

Strādā. Ceļu remonta darbi rit raiti. Foto: Māris Buholcs

Saspringti norit ceļa Cēsis – Rāmuļi – Bānūži 6,38 kilometru gara posma remontdarbi. VAS “Latvijas Autoceļu uzturētājs” veic grants autoceļa dubultās virsmas apstrādi. Tā neaizstāj asfaltu, bet nodrošina, ka sausā laikā ievērojami samazināsies putekļi. Turklāt ceļš nebūs jāgreiderē.

“Pirms gada pat necerējām, ka uz Rāmuļiem būs tāds ceļš. Tas ir ne tikai rāmuliešu, daudzu pagasta iedzīvotāju sapnis,” “Druvai” saka Vaives pagasta nekustamā īpašuma pārvaldnieks Aigars Ķerpe un uzsver, ka pa šo ceļu satiksme ir intensīva. Īpaši jau tagad, kad remontē šoseju uz Vecpiebalgu un ceļu caur Rāmuļiem labprāt izmanto skujenieši, kaivēnieši. “Skolas laikā daudzi brauc uz Rāmuļu skolu. Apkārt ir daudz mežu, daudz brauc mežu apsaimniekotāji. Braukt pa labu ceļu katram ir prieks,” atzīst Aigars Ķerpe.

Šovasar bijušā Cēsu rajona teritorijā ceļinieki strādā deviņos objektos, kur tiek veikta asfalta seguma atjaunošana. Intensīvi darbi turpinās Vecpiebalgas novadā, kur tiek atjaunota šoseja uz Madonu, šomēnes tiks pabeigts ceļa Vecpiebalga – Ineši remonts. Ekspluatācijā nodots Straupes pagasta Plācī paveiktais. No Augšlīgatnes līdz Ieriķiem tiek pastiprināts Vidzemes šosejas segums, izbūvēts asfalts, sakārtoti grāvji.