Ziņas

Sabiedrība

Ceļa remontdarbu laikā gaidāmas izmaiņas 20 reisos virzienā no Rīgas uz Valmieru

Saistībā ar Valmieras šosejas asfaltbetona segas pastiprināšanas būvdarbiem laika posmā no šā gada 18.jūlija līdz 30.novembrim gaidāmas izmaiņas četru SIA “VTU Valmiera” apkalpoto maršrutu reisu izpildes laikos, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Tādējādi 20 reisiem virzienā no Rīgas uz Valmieru tiks mainīti autobusu izbraukšanas laiki no pieturvietām, kas izvietotas ceļa posmā Jugla-Saulītes.

Ceļa remontdarbu laikā sabiedriskā transporta kustība plānota tā, lai maršruta Nr.7599 Rīga-Valmiera, Nr.7600 Rīga-Valka, Nr.7743 Rīga-Rūjiena un Nr.7744 Rīga-Mazsalaca-Rūjiena autobusu izbraukšanas laiks no Rīgas Starptautiskās autoostas netiktu mainīts.

Savukārt, sākot no pieturvietas Jugla, Rīgā, līdz pieturvietai Saulītes, Kocēnu novadā, četru minēto maršrutu 20 reisu autobusi izbrauks piecas minūtes agrāk. Attiecīgajā laika periodā autobusu pienākšanai Valmieras autoostā izmaiņas nav plānotas, tomēr kavēšanās ceļa remontdarbu dēļ ir iespējama.

Autoceļa “A3” Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža asfaltbetona segas pastiprināšanas būvdarbi norisināsies posmā no 60,2. līdz 79,45. kilometram.