Ziņas

Sabiedrība

Cauri Cēsu rūpniecības rajonam kursēs sabiedriskais transports

Sabiedriskā transporta padome ir atbalstījusi Cēsu novada pašvaldības ierosinājumu no 2015.gada 1.jūlija mainīt maršruta Cēsis–Priekuļi – Cēsis autobusa reisu, lai sabiedriskais transports katru darbdienu kursētu cauri pilsētas Rūpniecības ielas rajonam, tā informēja VSIA Autotransporta direkcijas komunikācijas speciāliste Zane Plone.

Pēc viņas teiktā, uzstādot papildu autobusa pieturvietu Cēsu alus, daļai cēsnieku tiks nodrošināta ātrāka un ērtāka piekļuve darbavietai.

Cēsu novada pašvaldība ir izveidojusi papildu autobusa pieturvietu Cēsu alus, lai iedzīvotāji, kuri strādā uzņēmumā Cēsu alus, Roze GV, Cēsu siltumtīkli, M.E. Lat-Lux un citos Rūpniecības, Palmu un Eduarda Veidenbauma ielā atrodošajos uzņēmumos, katru darbdienas rītu varētu ērtāk tikt uz darbu un pēc darba – atgriezties mājās, izmantojot sabiedrisko transportu.

Sabiedriskais transports, braucot virzienā no Vienības laukuma uz Priekuļiem, apstāsies pieturā Cēsu alus plkst.6.39, 7.41, 8.46 un 17.46. Savukārt, autobusam izbraucot no Priekuļiem Vienības laukuma virzienā, pieturā Cēsu alus tas apstāsies plkst.7.05, 8.12, 17.16 un 18.16.

Autotransporta direkcija atgādina, ka sabiedriskā transporta pasažieru skaits un reisa lietderība tiek noteikta, ņemot vērā izsniegto biļešu skaitu. Tādēļ, lai būtu iespēja iegūt konkrētus datus par reisa pieprasījumu, Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus ņemt biļeti par braucienu sabiedriskajā transportā. Savukārt pasažieru grupām, kas ir atbrīvotas no braukšanas maksas – personām ar invaliditāti, bāreņiem un politiski represētajiem –, ir jāņem biļetes ar nulles vērtību.