Ziņas

Izklaide

Būs pieejama Gulbenes karte, kuras īpašniekiem būs iespēja saņemt atlaides dažādiem piedāvājumiem novadā

No šodienas iedzīvotājiem būs pieejama Gulbenes karte, kuru iegādājoties tās īpašnieks saņems no 5% līdz 50% atlaidi 50 īpašajiem piedāvājumiem, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Ar Gulbenes karti saņemamās atlaides katram tās īpašniekam sniegs iespēju ietaupīt un saņemt īpašos piedāvājumus Gulbenes novadā, karti izmantojot ēdināšanas un konditorejas pakalpojumiem, suvenīru iegādei, viesnīcu un atpūtas bāzu sniegtajiem pakalpojumiem, ekskursijai ar elektrovilcienu, lauku saimniecību apmeklējumiem, ekskursijām apskates objektos, preču iegādei veikalos, auto servisa pakalpojumiem, kultūras un atpūtas pasākumu apmeklējumam un citiem piedāvājumiem.

Savukārt ikviens kartes īpašnieks savai veselībai un skaistumam atlaides saņems, izmantojot “Lejas aptiekas” sniegtos pakalpojumus, SIA “Marmed” piedāvājumus, SIA “Tavai un manai veselībai” sniegtos masāžas pakalpojumus, salona “Tiina Lux” klasiskos un luksusa pakalpojumus.

Sīkāk par 50 īpašajiem piedāvājumiem Gulbenes kartes īpašnieki varēs uzzināt, sākot no 7.aprīļa, mājaslapā “www.visitgulbene.lv”. Suvenīru-atlaižu karti, kas maksās divus eiro, varēs iegādāties Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā, kā arī ikmēneša Zaļajā tirdziņā. Karte būs derīga trīs gadus.

LETA