Ziņas

Sabiedrība

Būs pārmaiņas

DEMONTĒ. Bankomāts, kas atradās Cēsu centrā, tiek izņemts. Nojauks arī veco kiosku.Foto: publicitātes

Bankomāts, kuru izmantoja daudzi cēsnieki, jo tas atradās izdevīgā vietā Cēsu centrā pie Vienības laukuma, pagājušajā nedēļā tika demontēts. Tas bija ievietots nu jau ilgāku laiku slēgtā kioska ēkā. Bankomāts piederēja SEB Bankai, tomēr banka pakalpojumu vietas Cēsīs iecerējusi saglabāt līdzšinējā apjomā. Bankas ārējās komunikācijas vadītājs Mārtiņš Panke informēja, ka bankomāts demontēts pēc Cēsu novada domes lūguma un šobrīd tiek meklētas iespējas bankomātu pārvietot uz citu vietu Cēsīs.

IMG_1116

Cēsu novada domes komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pots pastāstīja, ka pašvaldība vēlas sakārtot pilsētvidi, lai to nebojātu tukšas, neizmantotas celtnes. Patlaban kioskam atslēgta strāvas piegāde un tiek kārtota dokumentācija, kas nepieciešama, lai būvi nojauktu. “Kiosks, kas bojā pilsētas galvenā laukuma izskatu un par ko sūdzējās daudzi iedzīvotāji, līdz Cēsu 810 gades svētkiem tiks nojaukts,” pastāstīja K.Pots.

Vecākie cēsnieki atceras šo kiosku kā galveno, kur savulaik varēja nopirkt preses izdevumus. Vēl pirms dažiem gadiem šajā kioskā darbojās uzņēmuma “Plus Punkts” tirgotava. Kad uzņēmums beidza pastāvēt, vairāki preses kioski, arī šis, Cēsīs tika slēgti. Tagad laikraksti un žurnāli mazumtirdzniecībā pieejami Cēsu veikalos.