Ziņas

Sabiedrība

Būs izmaiņas trijos “VTU Valmieras” maršrutos, pielāgojot tos skolēnu vajadzībām

Pamatojoties uz Beverīnas un Burtnieku novada lūgumu nodrošināt iespēju skolēniem apmeklēt mācību iestādi Valmierā, no pirmdienas, 10.oktobra, būs izmaiņas maršrutā Valmiera-Trikāta-Smiltene, Valmiera-Brenguļu skola-Smiltene un Valmiera-Strenči-Seda-Valmiera, aģentūrai LETA pavēstīja Autotransporta direkcijā (ATD).

Maršrutā Valmiera-Trikāta-Smiltene tiks atklāts jauns reiss – autobuss no Valmieras autoostas turpmāk izbrauks arī plkst.15.07. Savukārt autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.15.10, pasažieru pārvadājumus otrdienās un ceturtdienās nodrošinās tikai laika periodā, kad skolēniem brīvlaiks. Jauns reiss tiks atklāts arī maršrutā Valmiera-Strenči-Seda-Valmiera. Turpmāk autobuss no Valmieras autoostas izbrauks plkst.6.55, vedot pasažierus līdz Strenčiem. Reiss tiks izpildīts no pirmdienas līdz piektdienai skolēnu mācību gada laikā.

Vienlaikus maršruta Valmiera-Brenguļu skola-Smiltene autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.15.10, pasažieru pārvadājumus pirmdienās, trešdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās nodrošinās visu gadu (pirms tam tas brauca skolēnu brīvlaikā). Skolēnu mācību gada laikā attiecīgais autobuss pirmdienās, trešdienās un piektdienās pasažierus izlaidīs un uzņems arī pieturvietā “Trikātas skola”, bet skolēnu brīvlaikā līdz šai pieturai tas nebrauks.

Papildu informācija pieejama interneta vietnē ”1188.lv” vai sazinoties ar SIA “VTU Valmiera”.

ATD aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.