Ziņas

Uzņēmējdarbība

Burtnieku pašvaldībā notiks uzņēmējdarbības attīstībai veltīts seminārs

Šodien plkst.11 Lizdēnu bibliotēkas zālē ar Burtnieku novada pašvaldības un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļas atbalstu tiks rīkota otrā uzņēmējdarbības attīstībai veltītā apmācību cikla nodarbība-seminārs “Mājražošanas attīstības iespējas, nosacījumi un realizācija”.

Kā aģentūru LETA informēja Burtnieku novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Kristīne Auziņa, semināra laikā dalībniekiem būs iespēja gūt izpratni un zināšanas par pārtikas mājražošanas sākšanu un tās sekmīgas darbības būtiskākajiem aspektiem, attīstību.

Semināra pirmajā daļā tiks sniegta informācija par vietējās pārtikas tendencēm, produktu izplatīšanas veidiem un iespējām. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar galvenajām vadlīnijām mājražotājiem, pārtikas kvalitātes jautājumiem, inovācijām, higiēnas prasībām un paškontroli.

Savukārt semināra otrajā daļā būs iespēja iegūt praktiskas zināšanas par reģistrēšanās procesu Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD), nepieciešamajiem dokumentiem un Latvijas Republikas likumdošanu, kas to regulē.

Semināra lektori – Ligita Melece (Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta nodaļas vadītāja, Vidzemes Augstskolas asoc. profesore), Mārcis Ulmanis (PVD Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītājs) un Linda Uglanova (PVD Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītāja vietniece).

Dalība seminārā bija jāpiesaka līdz 11.decembrim.