Ziņas

Uzņēmējdarbība

Burtnieku novada pašvaldība rīko biznesa ideju konkursu

Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību un mudinātu iedzīvotājus realizēt savas biznesa ieceres, Burtnieku novada pašvaldība izsludina biznesa ideju konkursu “Ideja Burtnieku novadam”, aģentūru LETA informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Arita Rudzīte.

Biznesa ideju konkursa mērķis ir dot iespēju gan esošajiem uzņēmējiem, gan arī tiem, kas par uzņēmējdarbību vēl domā, īstenot savu ideju un iegūt biznesa uzsākšanai nepieciešamās zināšanas, kontaktus un finansiālu atbalstu.

Visi konkursa dalībnieki varēs piedalīties pašvaldības rīkotajās apmācībās, kurās dažādu jomu speciālisti sniegs nepieciešamās zināšanas idejas veiksmīgai realizācijai.

Savukārt trīs labākajām iecerēm, kuras, izvērtējot biznesa plānu, noteiks žūrija, tiks piešķirs Burtnieku novada pašvaldības sarūpētās naudas balvas. Savas idejas īstenošanai pirmās vietas ieguvējs saņems 1000 eiro, otrās vietas ieguvējs – 800 eiro, bet trešās vietas ieguvējs – 600 eiro.

Dalību konkursā var pieteikt jebkura fiziska persona vai autoru grupa līdz trīs cilvēkiem, ja vien ir ideja, ar kuru tiks uzsākta vai attīstīta uzņēmējdarbība Burtnieku novada teritorijā. Tāpat konkursā startēt var arī uzņēmumi, kuru gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 eiro un kuri veic uzņēmējdarbību Burtnieku novada teritorijā.

Savus pieteikumus konkursam novada iedzīvotāji varēs iesniegt no 6.marta, sūtot aizpildītu pieteikumu uz e-pasta adresi “info@burtniekunovads.lv”.

Konkursu “Ideja Burtnieku novadam” organizē Burtnieku novada pašvaldība. Pērn, konkursam tika iesniegtas deviņas biznesa idejas. Visu ideju iesniedzēji pašvaldības organizētajās apmācībās saņēma padomus no jau pieredzējušiem uzņēmējiem, kā arī apguva biznesa plānošanu, mārketinga pamatus un citas vērtīgas lietas. Savukārt pašvaldības piešķirtās naudas balvas ieguva Aija Kleimane ar ideju par dekoratīvajiem metāla puzuriem un Vita Ozerisnka ar ideju par hidrolātu ražošanu.