Ziņas

Kriminālziņas

Burtnieku novadā autovadītājs izraisa sadursmi un aizbēg no notikuma vietas

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 64 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, kuros nav fiziski cietušu personu. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs velosipēdu vadītāji. Noformēti 63 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 38 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

17.decembrī pulksten 18:35 Burtnieku novadā, autoceļa posmā Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža, nenoskaidrota persona ar transportlīdzekli iebrauca automašīnā “Chrysler” un no notikuma vietas aizbrauca par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Negadījumā nav fiziski cietušas personas.

Ceļu satiksmes noteikumi nosaka, ka atstāt negadījuma vietu var tikai tādā gadījumā, ja ceļu satiksmes negadījumā nav cietuši cilvēki, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai, kā arī transportlīdzekļiem nav radušies bojājumi, kuru dēļ tie nevar vai tiem aizliegts braukt, transportlīdzekļa vadītājs, kā arī ir veikta vienošanās ar otra ceļu satiksmes negadījumā iesaistītā transportlīdzekļa vadītāju par visiem būtiskajiem negadījuma apstākļiem un ir aizpildīts saskaņotais paziņojums.

17.decembrī pulksten 13:45 Varakļānu novadā policija apturēja velosipēdistu, kuram tika konstatēts 0,9 promiļu liels reibums. Savukārt pulksten 14:18 Alūksnē vīrietis ar velosipēdu pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, būdams 1,31 promiļu reibumā. Abiem vīriešiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli. Valsts policija atgādina, ka arī velosipēdu vadītājiem ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē esot alkohola ietekmē.