Ziņas

Sabiedrība

Burtniekos notiks novada iedzīvotāju apspriede

Šodien plkst.18 Burtnieku Multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā notiks Burtnieku novada kopīgā apspriede, kurā novada iedzīvotāji aicināti piedalīties neformālās sarunās.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Boša, tikšanās laikā vietējie iedzīvotāji varēs dalīties ar savu skatījumu par to, kā saredz savu pagastu un tā tālāko attīstību.

Līdzīgi pagājušajā gadā tikās Mazsalacas novada iedzīvotāji, kuri kopīgi atrada daudz lietu, ar kurām novadam lepoties, un radīja dažādas idejas. Daļa no šīm idejām jau ir saņēmušas atbalstu fonda projektu konkursā, piemēram, šobrīd top neformāls jauniešu centrs, bet vasarā notiks dažādi dabas izziņas pasākumi ģimenēm.

Pateicoties “ViabilityNet” programmai, sarunu organizē Valmieras novada fonds sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību. Fonds jau vairāk nekā desmit gadus ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot idejas. Līdz šim fonds atbalstījis 195 projektus par 145 000 eiro Vidzemē, galvenokārt Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadā.