Ziņas

Sabiedrība

Bumbu rallijā iegūti 2300 eiro iedzīvotāju labajiem darbiem

Aizvadītajās brīvdienās Valmierā, Gaujas Kazu krācēs, notika Labdarības bumbu rallijs, ko organizēja Valmieras novada fonds (VNF).

Kā aģentūru LETA informēja VNF sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Boša, valmierieši un pilsētas viesi, iegādājoties bumbiņas, papildinājuši projektu konkursa “Sev, tev, novadam” krājkasīti par 2300 eiro. Noskaidrots arī 31 laimīgais bumbiņu īpašnieks, kas tiks pie vietējo uzņēmumu balvām.

Sacensību dienā Kazu krācēs tika izbērtas 1409 bumbiņas, kas, cīnoties ar akmeņiem, lietu un straumi, traucās uz finiša līniju pie Valterkalniņa. Visātrākā bija Guntas Cīrules iegādātā zaļā bumba. Tās īpašniece izvēlējās dāvanu karti veikalā “Līna”, savukārt Laila Virse izvēlējās “Tallink” dāvāto jūras ceļojumu uz Stokholmu. Turpat astoņi klātesošie uzvarētāji izvēlējas sev balvās teātra biļetes, restorāna un bāra dāvanu kartes, romantisku nakti viesnīcā, SPA kūri un citas dāvanas. Ar pārējiem 23 laimīgajiem VNF sazināsies tuvākajās dienās. Ar uzvarētāju sarakstu iespējams iepazīties VNF mājaslapas “www.vnf.lv” sadaļā “Ziņas”.

Visi zaļo bumbu saimnieki līdz 13.septembrim aicināti viesoties Valmiermuižas alus darītavas tirgotavā, kur apmaiņā pret biļeti varēs saņemt aroniju zelteri no “Gardu muti”.

Bumbu rallijā iegūtos līdzekļus VNF pievienos projektu konkursa “Sev, tev, novadam” uzkrājumam. Jau pirms gadu mijas tas atbalstīs Valmieras apkaimes iedzīvotāju idejas un vēlmi padarīt novadu un pilsētu sakoptāku un pievilcīgāku sev un apkārtējiem cilvēkiem.

Labdarības bumbu rallijs ir sacensības, kas jau ceturto gadu notiek Gaujas Kazu krācēs Valmieras pilsētas svētku laikā, kur, iepriekš iegādājoties biļeti par diviem eiro, iedzīvotāji iegūst numurētu bumbu, kas Gaujā “peld” pēc balvām. Šis ir viens no veidiem, kā VNF piesaista finansējumu projektu konkursam “Sev, tev, novadam”, kas atbalstīs iedzīvotāju iniciatīvas Valmierā, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Beverīnas un Kocēnu novadā. Tādā veidā līdz šim tapuši bērnu rotaļu laukumi, sakoptas taciņas, rīkoti dažādi pasākumi Valmierā un apkārtējos novados. Fonds jau 11 gadus ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai noderīgas iniciatīvas.