Ziņas

Sabiedrība

Brīvdienās VUGD Vidzemē saņēma 10 izsaukumus

Aizvadītajās diennaktīs, no 9.marta plkst. 6.30 līdz 12.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 10 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un divi bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 14.03 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Mežinieku ielu Alūksnē, kur ugunsgrēks bija izcēlies saimniecības ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg saimniecības ēka 120m² platībā. Plkst. 16.47 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur Valmieras novada Burtnieku pagastā dega vieglā automašīna 0,1m² platībā un Leona Paegles ielā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,1m² platībā.

Aizvadītajās diennaktīs Vidzemē vairāku dzīvojamo māju dūmvados dega sodrēji – izsaukumi saņemti uz Ērgalas ielu Lubānā, Alūksnes novada Alsviķu pagastu un Cesvaines novada Cesvaines pagastu.

Svētdien tika saņemts izsaukums uz Lielo skolas ielu Cēsīs, kur atlūzas no ēkas jumta krīt uz lejā esošajām automašīnām. Ierdoties notikuma vietā, tā nekavējoties tika ierobežota, kā arī novāktas jumta atlūzas. No bīstamās zonas tika evakuētas sešas vieglās automašīnas un bīstamā ēka tika atstāta Pašvaldības policijas uzraudzībā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 75 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 uz glābšanas darbiem, bet 16 no izsaukumiem bija maldinājumi.