Ziņas

Sabiedrība

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē dzēsa 12 ugunsgrēkus

Aizvadītajās diennaktīs, no 8.jūnija plkst. 6.30 līdz 11. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 21 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet trīs bija maldinājumi.

Sestdienas vakarā plkst. 20.49 tika saņemts izsaukums uz Cēsu ielu Limbažos, kur ar atklātu liesmu dega šķūnis 60m² platībā. Ugunsdzēsēji glābēji stundas laikā ugunsgrēku likvidēja.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama ugunsgrēkos Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā, kur dega elektrolīnijas balsts, Alūksnes novada Pededzes pagastā, kur dega traktora piekabe ar siena presi, kā arī divu māju dūmvados dega sodrēji.

Brīvdienās saņemti izsaukumi, kuros Limbažu novada Umurgas pagastā dega meža zemsedze 2 hektāru platībā, Ērgļos dega sausā zāle 105m² platībā, Alūksnes novada Annas pagastā sausā zāle 100m² platībā, Alūksnes novada Alviķu pagastā dega sausā zāle un gulšņi 300m² platībā, Gulbenē dega sausā zāle 20m² platībā, Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā dega vieglā automašīna un sausā zāle 300m² platībā.