Ziņas

Kriminālziņas

Brīvdienās Madonā par sievietes slepkavību aizturēts kāds vīrietis

Sestdien, 5.septembrī, aizdomās par kādas 35 gadus vecas sievietes slepkavību Madonas novadā aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse.

Pēc pusnakts policijā tika saņemta informācija par slepkavības faktu Madonas novada Praulienā, kur kādā mājā atrasts 35 gadus vecas sievietes līķis. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka sieviete nogalināta ar sevišķu cietsirdību, un aizdomās par nozieguma izdarīšanu notikuma vietā tikai aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis.

Sākotnējā informācija liecina, ka aizturētais pēc ilgākas prombūtnes bija ieradies ciemos un pirms traģiskā notikuma kopīgi lietots alkohols, taču pašlaik sāktajā izmeklēšanā nav skaidrs nozieguma izdarīšanas motīvs. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117.panta 4.daļas “Par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību”. Par šādu noziedzīgu nodarījumu likumā paredzētais sods ir mūža ieslodzījums vai cietumsods no 10 līdz 20 gadiem.

Aizdomās turētajam vīrietim tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu, un policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu nozieguma motīvu. Tāpat sāktā kriminālprocesa laikā nozīmētas vairākas ekspertīzes. Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.