Ziņas

Sabiedrība

Brīvdienās izcēlušās dažādas ugunsnelaimes

Aizvadītajās diennaktīs, no 11.februāra plkst. 6.30 līdz 13.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma trīspadsmit izsaukumus. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka no tiem astoņi bijuši uz ugunsgrēku dzēšanu, četri uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.

Sestdien plkst. 9.55 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Viestura ielu Gulbenē, kur vienstāvu noliktavas ēkā dega griesti un sadzīves mantas viena kvadrātmetra platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 10.24.

Plkst. 10.01 tika saņemts izsaukums uz Rubenes ielu Valmierā, kur dega vienstāvu dzīvojamās mājas mansards 50m² platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 12.22.

Plkst. 18.53 tika saņemts izsaukums uz Apes novada Apes pagastu, kur vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 19.52. Uz sodrēju dzēšanu izsaukums saņemts arī svētdien plkst. 15.46. Ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama Jāņu ielā, Rūjienā, kur sodrēji dega divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.12.