Ziņas

Kriminālziņas

Braucot neievēro drošu distanci; pārsniedz ārtumu, vadot motociklu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 6 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 16 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 13 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par diviem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 20 bija par ātruma pārsniegšanu.

25.jūnijā, pulksten 18:10 Beverīnas novadā, Brenguļu pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene 11 kilometrā, 1991.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Volkswagen”, neievēroja drošu distanci ar priekšā braucošo automašīnu “Volvo”, kuru vadīja 1962.gadā dzimusi sieviete, kā rezultātā notika abu transportlīdzekļu sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Volkswagen” pasažieri – 2015.gadā dzimusi meitene un 2010.gadā dzimis zēns. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

25.jūnijā, pulksten 22:37 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 53 kilometrā, 1986.gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu “Honda” ar 160 km/h, kur atļautais braukšanas ātrums bija 90 kilometri stundā. Pamanot policijas darbiniekus, vadītājs nepakļāvās to likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu. Personu izdevās apturēt Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā pie kāda uzņēmuma. Policija noskaidro notikušā apstākļus.