Ziņas

Kriminālziņas

Dažs brauc reibumā, citviet sakož suņi

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 80 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 26 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 5 zādzības no tirdzniecības vietām, 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi;
  • 12 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 9 ceļu satiksmes negadījumiem: 1 negadījumā cietuši 6 cilvēki;
  • 2 gadījumiem, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 47 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 119 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par konkrētiem notikumiem Vidzemē aizvadītajā diennaktī informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

14.jūnijā ap pulksten 7 konstatēts, ka Gulbenē, Dzelzceļa ielā, pie dzelzceļa stacijas, no kanalizācijas akas nozagts kanalizācijas akas vāks. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

16.jūnijā saņemta informācija, ka Limbažu novadā, Viļķenes pagastā, kādā īpašumā konstatēts, ka izbraukāti kviešu sējumi. Policijā sākta administratīvā lietvedība, tiek noskaidroti notikušā apstākļi un iesaistītās personas.

14.jūnijā ap pulksten 10:10 konstatēts, ka Gulbenē, Brīvības ielā, degvielas uzpildes stacijā Neste pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar kravas automašīnu uzbraucis aizsargbarjerai un no notikuma vietas aizbraucis neziņojot policijai. Policija noskaidro automašīnas vadītāju.

14.jūnijā Alūksnē, Dārza ielas un Tirgotāju ielas krustojumā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar pagaidām nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca ceļa braucamo daļu norobežojošai barjerai, to bojājot. Vadītājs negadījuma vietu atstājis, neziņojot par notikušo policijai. Policijā sākta administratīvā lietvedība un tiek noskaidrota iesaistītā automašīna un vadītājs.

14.jūnijā ap pulksten 10 Gulbenes novada Beļavas pagastā kaimiņa suns iekodis kādam 2010.gadā dzimušam zēnam, kuram pēc notikušā bija nepieciešama mediķu palīdzība. Policija noskaidro visus apstākļus.

14.jūnijā saņemta informācija par zādzības faktu no kādas pagrabtelpas Cēsīs, L.Paegles ielā. Konstatēts, ka sienai izlauzti dēļi un no telpām nozagtas 4 ziemas riepas ar diskiem un ledus urbis Mora. Policijā sākts kriminālprocess un policija pārbauda kāda 1997.gadā dzimuša jaunieša saistību ar izdarīto zādzību.

14.jūnijā ap pulksten 21:30 Raunas novada Drustu pagastā, Gatartā, uz vietējas nozīmes autoceļa pieķerts iereibis automašīnas VW Passat vadītājs. 1976.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 2,29 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

15.jūnijā ap pulksten 3 Pārgaujas novada Straupes pagastā, Plācī, uz vietējas nozīmes autoceļa pieķerts iereibis automašīnas Opel Astra Caravan vadītājs. 1996.gadā dzimušais jaunietis automašīnu vadīja, esot 1,23 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.

14.jūnijā ap pulksten 7:45 Kocēnu novada Kocēnu pagastā, autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 3.kilometrā, notika divu automašīnu sadursme, kuras rezultātā dažādas traumas guva 6 cilvēki. Sākotnējā informācija liecina, ka 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Honda Accord, sadūrās ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu Opel Vivaro, kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis. Pēc sadursmes abas automašīnas nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā dažādas traumas guva 6 cilvēki. Policijā sākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti visi negadījuma apstākli un iespējamie iemesli.