Ziņas

Kriminālziņas

Brauc reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 59 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, bez cietušām personām. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs automašīnu vadītāji. Noformēti 81 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, tajā skaitā 31  par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs automašīnu vadītāji. 13.augustā tika saņemta informācija par kādu autovadītāju Varakļānu novadā, Kosmonautu ielā, kurš, iespējams, ceļu satiksmē piedalās, būdams pamatīgā alkohola reibumā. Saņemtā informācija nekavējoties tika pārbaudīta un apstiprinājās, ka vadītājs ceļu satiksmē piedalās 2,47 promiļu reibumā, savukārt Vecpiebalgas novadā, Inešu pagastā pa autoceļu Vestiena – Vējava – Ineši 20. kilometrā kāds vīrietis vadīja automašīnu 1,26 promiļu reibumā, bet Dzērbenes pagastā pa autoceļu Dzērbene – Gaujas krogs 4. kilometrā policijas konstatēja, ka vīrietis pie automašīnas stūres sēdies 1,5 promiļu reibumā. Vadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Izsakām pateicību iedzīvotājam par operatīvu reaģēšanu uz notiekošo situāciju un ziņošanu Valsts policijai. Šāda rīcība palīdz policijai gādāt par apkārtējo drošību uz ceļa. Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja ziņot par ceļu satiksmes pārkāpumiem, zvanot uz numuru 110.

Valsts policija aicina autovadītājus būt atbildīgiem – braucot alkohola reibumā tiek apdraudēta ne tikai sava, bet arī apkārtējo drošība!