Ziņas

Kriminālziņas

Brauc neuzmanīgi un dzērumā

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 55 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, tostarp 4 zādzībām no tirdzniecības vietām. Tāpat reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību, kā arī par 11 ceļu satiksmes negadījumiem. Cietušie nav. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 27 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 119 administratīvā pārkāpuma protokoli.

2.februārī pulksten 15:45 Valmierā, Brūkleņu ielā, kāds 1996.gadā dzimis vīrietis vadot automašīnu TOYOTA YARIS, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav, vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt, pulksten 15:25 Limbažu novadā, Viļķenes pagastā, Viļķenē, autoceļa Kalnāres – Viļķene-Šķirstiņi 12.kilometrā, pieķerts 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu OPEL TIGRA bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, turklāt būdams 2,84 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.