Ziņas

Kriminālziņas

Brauc dzērumā un zog

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 51 gadījumu, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 20 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par septiņām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par septiņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un četriem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki. Pieķerti trīs autovadītāji, kas pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 92 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 172 protokoli.

16.aprīlī pēc pulksten 21 Valkā, Rīgas ielā pie veikala “top!”, 2001.gadā dzimušam zēnam nozagts baltas krāsas velosipēds BMX. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

16.aprīlī pulksten 8 Amatas novada Skujenē konstatēts, ka, atlaužot gāzes balonu nožogojumu, nozagti divi gāzes baloni. Policija noskaidro zādzības apstākļus, sākts kriminālprocess.

16.aprīlī saņemta informācija, ka marta beigās Limbažos, Krasta ielā, kādai garāžai uzlauztas durvis un no tās nozagti trīs automašīnas vieglmetāla diski un 10 litru tilpuma kanna. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

16.aprīlī pēc pulksten 18 saņemta informācija, ka Kocēnos, autobusa pieturā pretim veikalam, stiprā alkohola reibumā zemē guļ 1964.gadā dzimusi sieviete. Lai neapdraudētu savu un citu drošību, sieviete nogādāta policijas iecirknī atskurbšanai. Policijā tiek lemts jautājums par administratīvā soda piemērošanu.

16.aprīlī ap pulksten 9 no rīta Madonas novadā, autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 68.kilometrā, 1961.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas “Audi” stūres pieķerts 0,74 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.aprīlī ap pulksten 14.30 Gulbenes novada Rankas pagastā, autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs 54.kilometrā, 1973.gadā dzimis vīrietis pie automašīnas “Nissan Primera” stūres bija sēdies 0,55 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.aprīlī, īsi pirms pusnakts, Cēsīs, Dzintara ielā, kāda 1991.gadā dzimusi sieviete pie automašīnas “Opel Combo” stūres bija sēdusies 1,32 promiļu reibumā. Vadītājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža