Ziņas

Kriminālziņas

Brauc ar auto 1,82 promiļu reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs automašīnu vadītāji. Noformēti 80 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 24 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un četri par agresīvu braukšanu.

25.februārī pulksten 16:52 Madonā pa Rūpniecības ielu pārvietojās “Volkswagen” vadītājs, kurš uz to brīdi atradās alkohola reibumā. Vīrietim tika konstatēts 1,82 promiļu reibums. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Naktī uz 26.februārī pulksten 00:55 tika saņemta informācija no iedzīvotājiem, ka pa Valmieras ielām pārvietojas kāda “Volkswagen” markas automašīna, kuras vadītājs iespējams atrodas alkohola reibumā. Pulksten 01:04 Beverīnas novada Kauguru pagastā, autoceļa Valmiera-Smiltene 6.kilometrā, policija atrada ziņoto automašīnu. Tika konstatēts, ka “VW Passat” vadītājs braucis ar 2,45 promiļu reibumu.

Naktī uz 26.februāri pulksten 2:10, Kocēnu pagastā, autoceļa Dūķeri-Kocēni-Ķiene 4.kilometrā, “BMW” vadītāja, neievērojot drošu distanci, izraisīja ceļu satiksmes negadījumu ar priekšā braucošo “Opel Vectra”. Negadījumā nav fiziski cietušu personu, bojāti tikai transportlīdzekļi. Konstatēts, ka “BMW” vadītāja bijusi alkohola reibumā. Sievietei tika konstatēts 1,26 promiļu reibums.