Ziņas

Sports

Bez zaudējumiem tikai “Vaivīte”

Cēsu atklātajā futbola 7:7 čempionātā aizvadītas pirmā apļa spēles. Katra komanda aizvadījusi piecus mačus, no 12 komandām vienīgā, kas nav piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu, ir “Vaivīte”.
1.līgā līdz šai kārtai bez zaudējumiem iztika arī “IMPAR/ Limbaži”, taču pēdējā kārtā viņiem nācās atzīt “FK Sigulda” pārākumu. Par spēles favorītiem tika uzskatīti limbažnieki, jo Siguldas komandai kontā tikai viena uzvara, taču vai nu pretinieka nenovērtēšana, vai vēlme “iekost” spēcīgākajam noveda pie tā, ka uzvaru ar 3:1 svinēja Siguldas komanda.

Taču limbažnieki joprojām saglabā 1.līgas līderu statusu, jo viņu kontā četras uzvaras, kamēr citas šīs līgas komandas nav spējušas izcīnīt vairāk par divām. Četrām komandām ir vienāda septiņu punktu bilance – divas uzvaras, divi neizšķirti un viens zaudējums. Vietu sadalījumu nosaka vien gūto – zaudēto vārtu attiecība. Tā labāka “Raunas” futbolistiem, kuri šobrīd otrajā vietā. Pēdējā kārtā arī viņi negaidīti “paklupa” pret līgas pastarīšiem “FC Lapegle” – 1:3.

Trešajā vietā “FBK Valmiera”, ceturtajā – “FC Gauja”, piektajā – “FK Sigulda”, bet sestajā – “FC Lapegle”, kam uzvara pret Raunas komandu bija pirmais panākums.

2.līgā pirms piektās kārtas divas komandas cīnījās bez zaudējumiem – “Vaivīte” un “Lekrings”, un šajā kārtā abas tikās laukumā. Spēle bija ļoti līdzvērtīga, un jau likās, ka tā noslēgsies bez gūtiem vārtiem, tomēr pašā spēles izskaņā Jegvēnijs Finčuks no “Vaivītes” guva vārtus, un “Lekringam” vairs atspēlēties neizdevās.

Turnīra tabulā 1.vietā “Vaivīte”, kam piecās spēlēs piecas uzvaras. Otrajā vietā ar četrām uzvarām un vienu zaudējumu “Lekrings”, trešajā – “Eglītes mežs”, kam trīs uzvaras, divi zaudējumi. Tālāk seko “Valmieras puikas”, kam divas uzvaras, “FK Underdogs” ar vienu uzvaru, bet komanda “Auciems” pagaidām nav tikusi pie panākumiem.