Ziņas

Izklaide

“BEZ VIŅĀM” – teatrāls koncerts Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

Cēsīs, Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem, 2. un 3. septembrī plkst. 16:00 gaidāma izrāde “Bez viņām”. Tā ir dzirksts pagātnē un tagadnē kādai pusaudžu grupai, kuru dzīves šobrīd rit Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem. Teatrālais koncerts ir oriģināls kopdarbs, kurā sadzīvo kopā elektroniskie bīti, hip-hops latviešu un krievu valodā, joki un stāsti, kā arī jautājumi par jaunību un audzināšanu, basketbolu, klusumu.

“Līdzīgi kā bērni, kas pirmo reizi sastopas ar kādu lietu vai vīziju, mēs pētījām savas sajūtas un atmiņas. Mēs atklājām jaunu Ēnu paaudzi ar izplūdušām kontūrām tur, kur stāvam un par ko pastāvam, apslēpjot patiesās domas aiz lepnuma un nolieguma drānas. Izdziedot dzīvi, satrūkst drānas cilpas un acis, iešūtajiem vārdiem sajaucoties un izstiepjoties. Mūzika sajauc valodu un ielej tavā glāzē garšīgu, atsvaidzinošu kokteili,” par izrādes tapšanu stāsta Kristīne Auniņa.

Tie, kuri vēlas izrādi redzēt, aicināti pieteikties līdz pirmdienai, 15. augustam, rakstot uz e-pastu rozapujene@gmail.com. Tajā jānorāda izrādes apmeklētāja vārds, uzvārds, personas kods un datums, kurā vēlas izrādi apmeklēt.

Ierašanās uz izrādi plkst. 15:00. Līdzi jāņem pase vai ID karte. Ieeja par ziedojumiem. Vietu skaits ierobežots!


Projekta vadītāji:
Alberto Di Gennaro, Kristīne Ļeontjeva, Inese Mičule, Kristaps Puķītis, Ansis Kolmanis, Uģis Vālodze “Oriole”

Filmēšanas komanda:
Dāvis Kaņepe, Agnese Freimane, Aigars Sērmukšs, Kaspars Cirsis, Klāvs Siliņš

Paldies:
Kristīnei Auniņai, Sanitai Rībenai, Lienei Jurgelānei, Līgai Rudzītei

Producents:
Kaņepes Kultūras centrs

Sadarbībā ar:
biedrību “Mazās Pēdas”

Atbalsta:
ziedot.lv