Ziņas

Sabiedrība

Bērzaines un Kocēnu pagastā uzstādītas norāžu zīmes un informācijas stendi

Kocēnu novada Bērzaines un Kocēnu pagastā uzstādītas ielu nosaukumu un objektu norāžu zīmes, kā arī informācijas stendi, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes pārstāve Elīna Upīte.

Projekta “Redzams un atpazīstams” laikā kopumā izgatavotas un uzstādītas 40 ielu nosaukumu zīmes, no tām 22 zīmes izvietotas Kocēnu ciema ielās, astoņas zīmes Rubenes ciemā un desmit zīmes Bērzaines ciemā.

Gan Kocēnu, gan Bērzaines pagastā uzstādītas 25 objektu norāžu zīmes, lai atvieglotu interesentu nokļūšanu uz pašvaldības iestādēm, kultūrvēstures un tūrisma objektiem, atpūtas vietām, viesu namiem un zemnieku saimniecībām.

Pie Kokmuižas pils, Rubenes baznīcas, Mujānu izglītības biedrības nama, pie Anuļas tilta Kocēnu pagastā, kur Kocēnu novadā sākas mazbānīša ceļš, un Bērzaines ciema centrā uzstādīti lielformāta informācijas stendi, kuros redzama Kocēnu novada karte un cita informācija par novadu, kā arī katrai konkrētajai vietai piemeklēti vēstures fakti, tādējādi rosinot apmeklētājus gūt plašāku ieskatu novada kultūrvēsturē.

Projekta kopējās izmaksas ir 9447 eiro, no tiem 6742 eiro ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums un 2705 eiro ir Kocēnu novada domes līdzfinansējums.

Saskaņā ar Kocēnu novada domes izsludinātās iepirkumu procedūras rezultātiem norāžu zīmes izgatavoja un uzstādīja SIA “Signum”.