Ziņas

Sabiedrība

Bērzainē izbūvēs sporta laukumu

Šovasar Kocēnu novada Bērzainē par 35 333 eiro taps multifunkcionāls sporta laukums, aģentūrai LETA pavēstīja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Inese Pabērza. 26 999 eiro no projekta kopsummas nāk no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējuma.

Bērzainē, Centra ielā 6 tiks pārbūvēts ciema sporta laukums, uzklājot tam asfalta segumu 800m2 platībā. To turpmāk varēs izmantot dažādu sporta veidu aktivitātēm, piemēram, ziemā- hokejam, slidošanai, vasarā- tenisam, skrituļslidošanai, florbolam, ielu basketbolam.

Laukuma pārbūvi iepirkuma rezultātā uzticēts veikt SIA “Egu Būve” saskaņā ar SIA “DCE” tehnisko projektu.

Multifunkcionālā sporta laukuma izveide tiks īstenota Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.- 2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “Egu Būve” pērn nopelnījis 58 817 eiro un tā apgrozījums sasniedzis 336 076 eiro. Burtnieku novadā reģistrētais uzņēmums pieder Edgaram Upītim, un tajā strādā astoņi darbinieki.

Savukārt par SIA “DCE” “Firmas.lv” dati liecina, ka 2016.gadu tas noslēdza ar 3577 eiro lieliem ieņēmumiem un 11 874 eiro augstu apgrozījumu. Valmierā reģistrētais uzņēmums pieder Edgaram Dunduram, un tam ir divi darbinieki.