Ziņas

Sports

Bendika sāk ar top 20

Sezona sākusies. Pēc pirmo divu Pasaules kausa posmu izlaišanas beidzot sacensību apritē atgriezusies Baiba Bendika.Foto: Petrs Slaviks

Turpinās Pasaules kausa (PK) izcīņa biatlonā, un aizvadītajā nedēļā beidzot uz starta varēja stāties arī Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika. Jau rakstīts, ka pirmos divus posmus viņai nācās izlaist “Covid-19” dēļ. Trešais posms notika Hohfilcenē (Austrija).

Sezonu Baiba sāka ar sprinta distanci, kurā kļūdījās tikai pēdējā mērķī, viņa finišēja 20.vietā nepilnu minūti pēc uzvarētājas. Pēc sprinta intervijā Latvijas Televīzijai biatloniste norādīja, ka sajūtas trasē bijušas labas, pat labākas, nekā gaidījusi. Slēpošanā viņa uzrādīja 31. laiku, sportiste atzina, ka ietekme no izslimošanas ar “Covid-19” neesot jūtama.

Tomēr, iespējams, tā izpaudās iedzīšanā, kad diemžēl neaizvērti palika septiņi mērķi no 40 un nācās samierināties vien ar 49.vietu. Īpaši neveiksmīga bija pēdējā šautuve, kurā precīzs bija tikai viens šāviens, četri soda apļi neļāva iekļūt punktos jeb starp pirmajām 40 biatlonistēm.

B. Bendika bija vienīgā no mūsu puses biatlonistiem, kas startēja šajā PK posmā, ne Rūdis Balodis, ne Annija Sabule šim posmam pieteikti nebija.
Nākamais PK posms jau šajā nedēļā turpat Hohfilcenē, un programmā sprints, iedzīšana un distance ar kopējo startu.