Ziņas

Kriminālziņas

Bēgot no policijas, iebrauc grāvī

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 86 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu un precizē, ka starp konstatētajiem notikumiem reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 19 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 21 nodarījums pret īpašumu, tostarp četras zādzības.

Saņemta informācija par trīs ar narkotikām saistītiem nodarījumiem un pieciem ar akcīzes preču nelikumīgu apriti saistītiem nodarījumiem.

Aizvadītajā diennaktī notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietusi viena persona. Transportlīdzekli alkoholisko dzērienu iespaidā vadījis viens vadītājs. Kopumā noformēti 131 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Plašāk par notikušo uzziniet tālākajā notikumu izklāstā.

4.aprīlī pulksten 13:40 Burtnieku novadā, Valmieras pagastā, Valmiermuižā, policijas darbiniecei, pildot dienesta pienākumus ar savu dienesta suni, uzbruka agresīvi noskaņots, nenoskaidrotam saimniekam piederošs suns. Darbiniece vērtusies tuvākajā ārstniecības iestādē, un arī dienesta suns nogādāts veterinārajā klīnikā. Policija izmeklē notikušā apstākļus.

Savukārt pulksten 17:59 Burtnieku novadā, Valmieras pagastā, autoceļa Rīga-Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža 70. kilometrā, 1990.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Audi A6 un pabeidzot apdzīšanas manevru, izraisīja ceļa satiksmes negadījumu ar 1992.gadā dzimuša vīrieša vadīto BMW. Audi vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņot par notikumu likuma noteiktajā kārtībā. Pēc tam autovadītājs lietoja alkoholiskos dzērienus. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 1,8 promiles. Bojāti transporta līdzekļi. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

5.aprīlī pulksten 4:23 Līgatnes novadā, Līgatnē, pa Brīvības ielu nenoskaidrota persona, vadot automašīnu Volkswagen, ignorēja vairākkārtēju policijas darbinieku prasību apturēt automašīnu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Vadītājs no notikuma vietas aizbēga. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 2000.gadā dzimusi pasažiere, kura ar viegliem miesas bojājumiem nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policijas notikušā apstākļus noskaidro.