Ziņas

Kriminālziņas

Bēg no policijas un atstāj pārkāpuma izdarīšanas vietu

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 81 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, tostarp reģistrēti astoņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 12 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 26 nodarījumi pret īpašumu. Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti arī pieci ceļu satiksmes negadījumi; vienā no tiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies seši vadītāji. Noformēti 111 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Laikā no 27.jūnija pulksten 20 līdz 28.jūnija pulksten 9 Valkā, uzlaužot garāžas durvis, nozagts pūtējs. Materiālie zaudējumi sasniedz 700 eiro apmēru. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

29.jūnijā pulksten 2:58 Gulbenes novadā, Druvienas pagastā, uz autoceļa Ozoli – Liezere – Tirza – Stāķi, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Audi”, nepakļāvās policijas darbinieku vairākkārtīgai likumīgajai prasībai apturēt automašīnu un uzsāka bēgšanu. Pulksten 3:11 uz vietējas nozīmes ceļa persona kopā ar pasažieriem pameta automašīnu un aizbēga. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

28.jūnijā ap pulksten 12:30 Valmierā, Rīgas ielā uz gājēju pārejas, pie T/C “Valleta”, 1957.gadā dzimušai sievietei, uzbraukusi nenoskaidrota persona ar nenoskaidrotu automašīnu un no notikuma vietas aizbraukusi, par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Sieviete vērusies tuvākajā ārstniecības iestādē ar viegliem miesas bojājumiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

28.jūnijā pulksten 12:03 Limbažos, pa Rīgas ielu, 1977.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mercedes-Benz”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā bija 2,87 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.jūnijā pulksten 14:30 Cēsīs, Noliktavas ielā, 1974.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu “KIA” un veicot kreiso nogriešanās manevru, nokļuva sadursmē ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu “Renault”, kuru vadīja 1933.gadā dzimis vīrietis. Vīrietis no notikuma vietas aizbraucis. Ceļus satiksmes negadījumā cietušo nebija, noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.