Ziņas

Sports

Basketbolā uzvaras

Kārtējās uzvaras čempionātos izcīnījušas Cēsu basketbola komandas. Latvijas – Igaunijas apvienotajā sieviešu čempionātā “SK Cēsis” izbraukumā ar 92:47 pārspēja “Latvijas Universitāti”, izcīnot astoto uzvaru šajā sezonā. Šajā spēlē īpaši jāuzteic Cēsu kluba spēlētājas

Sabīnes Niedolas sniegums, kura izcīnīja 27 atlēkušās bumbas, kas ir jauns Latvijas un Igaunijas čempionāta rekords. Viņa guva arī 25 punktus.

Zane Jākobsone guva 13, Kristīne Silarāja – 11 punktus.

Lai arī cēsniecēm uzvara, komandā ir arī kāds zaudējums. Proti, pēc abpusējas vienošanās komandu pametusi Liene Priede, kura karjeru turpinās Vācijas bundeslīgā “Chemnitz” komandā.

Cēsu komandai pirmajā aplī jāaizvada vēl viena spēle, svētdien savā laukumā pret “TTT Juniores”. Komanda jau nodrošinājusi vietu Latvijas un Igaunijas čempionāta labāko sešu komandu skaitā, kas turpinās cīņu, lai noskaidrotu četras labākās, kas cīnīsies par Latvijas – Igaunijas čempionāta medaļām.

Pēdējās trīs spēlēs LBL3 čempionātā trīs uzvaras izcīnījusi komanda “Dārznieks/ Cēsu sporta skola”. Vispirms cēsnieki ar 93:74 pieveica “Stasis Alūksne”, tad pieveica līderus “BK Dartija” ar 81:74, bet pēdējā spēlē savā laukumā ar

75:66 pieveica “Ezerzeme/ Rēzekne”. Šajā spēlē rezultatīvākie bija Reinis Fabiāns – 27 punkti, Artis Ozols – 20.

Kopumā cēsnieki deviņās spēlēs guvuši septiņas uzvaras

un šobrīd turnīra tabulā atrodas trešajā vietā. Atgādinām, ka šogad komandas ir sadalītas divās grupās un vispirms aizvadīs divu apļu turnīru, noskaidrojot piecas labākās katrā grupā, kas turpinās cīņas izslēgšanas spēlēs. Komandas, kas neiekļūs starp šīm piecām, aizvadīs apļa turnīru par vēl divām vietām izslēgšanas turnīrā.

Jānis Gabrāns