Ziņas

Sports

Basketbolā uzvaras

Veiksmīgu nedēļas nogali aizvadījuši Cēsu basketbola klubi.

Latvijas un Igaunijas apvienotajā sieviešu čempionātā “SK Cēsis” izcīnīja 12. uzvaru 14 spēlēs, izbraukumā ar 83:64 pārspējot Igaunijas čempiones Tallinas Universitātes komandu. Visu spēles laiku Cēsu komanda bija vadībā, un lai arī mājnieces reizēm spēja pietuvoties līdz viena punkta atstarpei, cēsnieces prata nosargāt vadību un uzvarēt spēlē. Viena no panākumu atslēgām – labāka cīņa par atlēkušajām bumbām, kur cēsnieces savāca 49, bet igaunietes – 34. Cēsu komandā rezultatīvākās Sabīne Niedola ar 23 punktiem, Līga Šurkusa – 16, Kristīne Silarāja – 16, Ieva Vītola -12.

Nākamo spēli “SK Cēsis” aizvadīs jau rīt, savā laukumā tiekoties ar “RSU/ Merks” komandu.

LBL3 čempionātā 13. uzvaru 15 spēlēs guva “Dārznieks/ Cēsu sporta skola” komanda, pārspējot Carnikavas basketbolistus ar 79:68. Cēsniekiem izdevās revanšēties par zaudējumu pirmajā aplī. Komandā rezultatīvākie Reinis Fabiāns – 16,

Ģirts Logins – 16, Artis Ozols – 15, Toms Stālmans – 14.

Ar šo uzvaru Cēsu basketbolisti nodrošinājuši vismaz otro vietu 1. posma spēlēs, bet rīt Iecavā, tiekoties ar līderiem “BK Dartija”, ir iespējas pakāpties arī uz pirmo vietu.

Nedēļas nogalē Cēsu basketbolisti “BK Cēsis”, kuras pamatu veido dārznieki, sāka startu Pierobežas līgā. Pirmā sabraukuma spēles notika Lietuvas pilsētā Utena, un cēsnieki debitēja ar divām uzvarām pār Baltkrievijas komandām. Pirmajā spēlē pārspēta “BL Group Vitebsk” 70:59 (Ģ. Logins – 24, Rinalds Mihailovs – 16, T. Stālmans – 10), otrajā pieveikta Polockas “Dynamo” 67:48 (A.Ozols – 14, R. Mihailovs – 13, Ģ. Logins – 11).

Jānis Gabrāns