Ziņas

Sabiedrība

Balvas gaida uzticamos lasītājus

Kuram tiks? Laikraksta "Druva" datorsalicējs Dainis Sprancis un korektore Sandra Trēziņa demonstrē abonentu loterijas galveno balvu - 40 collu televizoru "Samsung", kura ieguvējs tiks noskaidrots janvārī.Foto: Māris Buholcs

Pasaulē ir mainīgas un nemainīgas lietas. Viena no nemainīgām – preses izdevumu ikgadējā abonēšanas kampaņa, ko nu jau daudzus gadus pavada laikraksta “Druva” dāvāto balvu izloze saviem uzticīgākajiem lasītājiem. Patiesībā ieguvējs būs katrs, kurš abonēs laikrakstu vismaz mēnesim, jo dāvanā saņems “Druvas” kalendāru, kas šoreiz veltīts vēsturiskā Cēsu rajona teritorijā esošajiem dabas objektiem. Ja laikraksts abonēts, par kalendāra iegādi var nesatraukties, janvāra sākumā tas nonāks jūsu mājās.

Savukārt tie, kuri “Druvu” abonējuši uz pusgadu vai ilgāk, saņems ne tikai kalendāru, bet var cerēt arī uz kādu lielāku balvu, jo janvāra sākumā notiks ikgadējā balvu izloze. Kā vienmēr balvās dažādas sadzīvē noderīgas lietas, un nemainīgs pēdējos gados arī to skaits – septiņas. Numeroloģijā skaitlis “septiņi”simbolizē pasaules redzējumu, gudrību, skolotāju, tā pozitīvās īpašības: iedziļināšanās, erudīcija, inteliģence, miermīlība, gudrība, garīgums, spriestspēja, pašsavaldīšanās, pašanalīze. Jāteic, ka to visu var attiecināt arī uz laikrakstu, kas cenšas iedziļināties jautājumos, būt inteliģents, apveltīts ar garīgumu un nodarbojas arī ar pašanalīzi.

Septiņi ir arī laimes skaitlis, un septiņiem abonentiem šī loterija tiešām sagādās kaut mazu laimīti, jo par katru balvu, kaut vai niecīgu, taču prieks ikvienam. Vienmēr patīkami dzirdēt no balvu saņēmējiem, ka šī ir vienīgā loterija, kurā viņiem paveicies. Redakcijas kolektīvs cer, ka arī katrs “Druvas” numurs lasītājiem ir kā pilnā loze, kurā uzzināt daudz jauna un noderīga.

SIA “Cēsu Druva” valdes priekšsēdētāja un laikraksta redaktore Andra Gaņģe, sakot paldies uzticamajiem lasītājiem, aicina ne tikai abonēt laikrakstu, bet arī pašiem aktīvāk informēt par problēmām, notikumiem: “Mūsu laikraksta redakcijai vienmēr svarīgākās bijušas lasītāju intereses. “Druva” priecājas par labajām ziņām un notikumiem, taču ir arī negācijas, par kurām jāraksta, kuras jāizpēta. Kaut ne vienmēr spējam dot lasītājiem atbildi, kā sasāpējušais jautājums risināms, meklējam un atrodam amatpersonu atbildes par to vai citu nepadarīto, neuzklausīto. Pavisam nesen uzklausījām un publicējām uzņēmējas viedokli par to, ka mazie uzņēmēji nākamgad var nokļūt neapskaužamā finansiālā situācijā, jo nāksies maksāt sociālo nodokli par darbiniekiem, kas strādā nepilnu slodzi, rēķinot to no pilnas minimālās mēnešalgas. Nu jau šo jautājumu uzklausījusi valdība, pārtvēruši citi mediji, domājams, būs risinājums. Un vēl pagājušajā nedēļā rakstījām, ka ģimenes ārsti nav gatavi darbībai ar e-veselības programmu, un nu jau skan valdības izteikumi, ka tā varētu nebūt obligāta.”

“Druvas” balvu izloze notiek jau gadus 20, šajā laikā esam ne tikai iepriecinājuši daudzus jo daudzus lasītājus, bet arī sekojuši līdzi tehnoloģiju izaugsmei. No lielajiem, smagajiem kineskopu televizoriem esam nonākuši līdz ērtiem, moderniem LED televizoriem, kas vienmēr ir kā galvenā balva. Protams, tālrādis šodien ir katrā mājā, bet cilvēkam vienmēr gribas ko jaunāku, mūsdienīgāku, arī lielāku. Un šoreiz “Druva” parūpējusies par lielisku galveno balvu, var pat teikt, ka tik liela balva vēl nav bijusi. Kāds no lasītājiem balvā iegūs LED televizoru “Samsung UE40J5100” ar ekrāna izmēru 102 centimetri. Atgādināsim, ka iepriekšējā loterijā televizoru ieguva Cēsu Pilsētas vidusskolas skolotāja Dace Puriņa.

Mūsu lasītāji vienmēr novērtējuši, ja balvā ir asinsspiediena mērītājs, tāpēc šī ierīce ir katras loterijas klāstā. Ikdienā lieti noderēs arī “Samsung” putekļu sūcējs, “Philips” portatīvais radio, “Sencor” radio pulkstenis, lai nenokavētu darbu, bet maltītes dažādošanai – vafeļu panna. Ir jauki ziemas vakaros iepriecināt ģimeni ar gardām vafelēm, tāpēc šoreiz balvā divas dažādas vafeļu pannas, un “Druvas” lappusēs pilnīgi droši varēs atrast arī receptes, kā pagatavot garšīgas vafeles.

Balvas ir sagādātas, jūsu uzdevums abonēt laikrakstu Vidzemes novadiem “Druva”, jo arī nākamgad rakstīsim par notikumiem visā vēsturiskajā Cēsu rajonā, kamēr to nav skārusi kārtējā novadu reforma.

Abonēt “Druvu” 2017.gadam iespējams “Latvijas Pasta” nodaļās, pie pastniekiem, internetā www.abone.pasts.lv, pa informatīvo tālruni 67008001, 27008001, kā arī laikraksta redakcijā Cēsīs, Gaujas ielā 8. Abonējot laikrakstu redakcijā, nav jāmaksā par abonementa noformēšanu. Šie izdevumi atkritīs arī tad, ja abonēsiet laikrakstu internetā minētajā e-adresē vai pa informatīvajiem tālruņiem.

Apstiprinājums par loterijas paziņojuma saņemšanu Nr.8586