Ziņas

Sabiedrība

Balvām bagātā Cēsu grāmatnīca

Balva saņemta. Cēsu grāmatnīcas "Zvaigzne ABC" vadītāja Saiva Kalniņa pasniedz apliecinājumu par galvenās balvas iegūšanu Zanei Meļķei, kura pēc balvas ieradās kopā ar meitu Annu Teodoru un dēlu Gustavu.Foto: Māris Buholcs

Šis rudens cēsniekiem veiksmīgs galveno balvu iegūšanā dažādās tirdzniecības loterijās. Pagājušajā nedēļā rakstījām par lielo balvu būvniecības nama “Kurši” loterijā, šonedēļ apgāda “Zvaigzne ABC” grāmatu namā Cēsīs pasniegta loterijas “Ar Zvaigzni un funīšiem uz Legolandi!” galvenā balva. Ģimenes ceļojumu no “Ceļojumubode.lv” 1500 eiro vērtībā laimēja Zane Meļķe.

Grāmatnīcas vadītāja Saiva Kalniņa stāsta, ka pēdējos gados šis ir jau trešais uzņēmuma galvenais laimests, kas atceļo uz Cēsīm. Vispirms kāds cēsnieks vinnēja automašīnu, pērnruden – ceļojumu, arī šajā rudens loterijā laimīgais kupons aizpildīts Cēsu grāmatnīcā.

Saņemot apliecinājumu par balvas iegūšanu, Zane Meļķe pastāstīja, ka bijusi ļoti pārsteigta, jo nekad nevienā loterijā nav veicies: “Kad man piezvanīja, domāju, ka kāds joko, jo man taču nav sakara ar nekādām loterijām. Tikai tad atcerējos, ka tiešām grāmatnīcā kupons tika aizpildīts. Ikdiena mums rit Rīgā, te atbraucam pie vecākiem, un pirms skolas sākuma ar dēlu iegriezāmies grāmatnīcā, lai nebūtu jāstāv rindās Rīgā. Pārdevēja ieteica piedalīties loterijā, arī dēls tā īpaši pamudināja, un tā arī to kuponu aizpildījām.”

Viņa pastāstīja, ka izlēmuši balvu izmantot, lai visa ģimene kopā aizbrauktu uz Franciju.

S. Kalniņa norādīja, ka loterijas ietekmē pirkšanas apjomus un, ja Cēsīm tik bieži tiek galvenās balvas, tas varētu rosināt vēl lielāku aktivitāti.